REZERWACJA
ONLINE

SPRAWDŹ TERMIN !

  • Hotel Kanu Club
  • Hotel Kanu Club
  • Hotel Kanu Club
  • Hotel Kanu Club
  • Hotel Kanu Club

Secesyjne wnętrze, stylowe meble, klimatyczne drobiazgi dopełniają klimat naszej restauracji, w której poczujesz ciepłą, wyjątkową atmosferę. Za tą kuchnią, godną największego smakosza, długo będziesz tęsknił. Potrawy typu fusion, zaskakujące kulinarne propozycje łączące w sobie elementy mazurskiej kuchni i światowe trendy kulinarne zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nasz szef kuchni dokłada największych starań, by każda potrawa trafiająca na stół, była wyśmienita, starannie wykończona i by sprawiła dużo radości dla naszego Gościa.

Grill w Mazurskiej Chacie
Po całym dniu aktywnego wypoczynku, spędzonym w wyjątkowym miejscu, zaprosimy Cię na pyszną biesiadę przy grillu. Niecodzienne propozycje potraw grillowych, naturalistyczna aranżacja wnętrza Chaty, pozwolą Ci na chwile zapomnienia. Możesz również rozkoszować się wykwintnym smakiem naszych dań na tarasie zawieszonym nad lustrem wody i podziwiać gwiazdy.

Pizza al forno a legna
Jedną z naszych specjalności są włoskie pizze, wypiekane w tradycyjnym piecu opalanym drewnem. Zapewniamy, że połączenie nowoczesnego smaku i tradycji wypiekania przypadnie do gustu naszym wspaniałym Gościom!

Pub Mokambo
Z dala od miejskiego zgiełku odnajdziesz chwile zapomnienia w oryginalnym pubie. Przy kuflu świeżo nalanego piwa, drinku lub szklance jednego z naszych wybornych koktajli zakończysz dzień na pogawędce z przyjaciółmi, znajomymi lub nowo poznanymi gośćmi naszego hotelu. Znad czarnego pianina spogląda Humphrey Bogart, jakby chciał powiedzieć: „Zagraj to jeszcze raz, Sam.” Połączenie wyjątkowego klimatu naszego pubu z doskonałymi smakami polskich i światowych trunków, sprawi, że zajrzysz tu jeszcze nie raz...


 

OBEJRZYJ FILM !

Nowy Zyzdrój 1, 11-710 Piecki tel. (+48) 603 188 996 e-mail: hotel@kanuclub.pl


© Copyright 2016 - kanuclub.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.